ژلومینت آیبیاس ®     Gelomint IBS

30 کپسول نرم 0.2 میلی لیتر

اسانس نعنا فلفلی

 

    • تسکین علائم سندروم رودۀ تحریک­پذیر
    • رفع اسپاسم و انقباضات روده ای، رفع نفخ و باد شکم
    • تسکین ناراحتی و درد شکم

کپسول نرم ژلومینت حاوی اسانس طبیعی استخراج شده از گیاه نعنا فلفلی است که برای تسکین علائم سندرم روده تحریک پذیر(IBS) استفاده می‌شود.

ژلومینت باعث شل شدن اسپاسم در عضله دیواره روده می‌شود و به بازگرداندن انقباضات روده ای طبیعی کمک می‌کند. این امر به کاهش به دام انداختن هوا و محتویات روده کمک می‌کند و همینطور نفخ شکم، باد، ناراحتی و درد را کاهش و تسکین می‌دهد.

هر کپسول نرم دارای 2/0 میلی لیتر اسانس نعنا فلفلی (منتول حداقل 40 درصد) در 1/0 میلی لیتر روغن سویا می‌باشد. در تولید دیواره کپسول از ژلاتین، گلیسرول، هایپروملوز استات سوکسینات، تری اتیل سیترات، دی اکسید تیتانیوم و سدیم کاپر کلروفیلین استفاده شده است.

افراد بالغ یک کپسول سه بار در روز ترجیحا قبل از غذا با آب مصرف شود. از مصرف بلافاصله بعد از غذا خودداری کنید. مدت استفاده به علائم بستگی دارد. اگر علائم شما بعضی اوقات شدید است می‌توانید دو کپسول روزی سه مرتبه استفاده کنید. ژلومینت را باید تا زمانیکه علائم بیماری از بین برود استفاده کرد که در صورت نیاز ممکن است تا سه ماه طول بکشد.

این فرآورده در بیماران دارای حساسیت به اسانس نعنا فلفلی یا هر یک از اجزاء این فراورده منع مصرف دارد.

دارو را دور از دسترس کودکان، و در دمای کم‌تر از 30 درجۀ سانتی‌گراد نگه‌داری کنید.

نگه‌داری دارو در بسته‌بندی اولیه باعث حفاظتِ آن در برابر رطوبت محیط می‌شود.

دور از نور مستقیم آفتاب نگه‌داری شود.

همانند همۀ داروها ژلومینت ممکن است عوارض جانبی داشته باشد هرچند در همه افراد مشاهده نمی‌شود. سوزش معده ممکن است با مصرف ژلومینت ایجاد شود. در صورت ایجاد و توسعه این علایم استفاده دارو را قطع کرده با پزشک خود تماس بگیرید.

شماره ثبت فرآورده (IRC):

8402828687564458